Mean Well PLC-100-36 LED meghajtó, LED transzformátor Állandó feszültségű, Állandó áramú 95 W 2.65 A 36 V/DC Fényerő-szabályozó nélkül, PFC-áramkör,
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap