Mean Well HLG-480H-42A LED meghajtó Állandó feszültségű, Állandó áramú 478.8 W 11.4 A 42 V/DC Kültéri, PFC-áramkör, Beállítható, Túlterhelés elleni védelem,
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
MEAN WELL HLG-480H-42A LED meghajtó Állandó feszültségű,Állandó áramú 478.8 W 11.4 A 42 V/DC Kültéri,#####PFC-Schaltkreis,Beállítható,#####Überlastschutz,#####Überspannung 1 dbLED meghaj...
Termékazonosító: 1122092
MEAN WELL
HLG-480H-42A
LED meghajtó
Állandó feszültségű,Állandó áramú
478.8 W
11.4 A
42 V/DC
Kültéri,#####PFC-Schaltkreis,Beállítható,#####Überlastschutz,#####Überspannung
1 db
LED meghajtó HLG-480H-42A
Kimenet 42 V/DC / 11.4 A
478.8 W teljesítmény
Bemenet 90 V/AC - 305 V/AC
Beállítható az integrált potenciométerrel
Beltéri és kültéri alkalmazásokhoz
A LED és világítási alkalmazásokhoz készült HLG-480H tápegységekkel a MEANWELL 480 W-ra kerekíti fel a HLG család kimeneti teljesítményét.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Technical specifications:
Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszültség (max.): 305 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 90 V/AC · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Hőmérséklet (max.): +90 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség (max.): 42 V/DC · Kimeneti áram (max.): 11.4 A · Kivitel (LED meghajtó): Állandó feszültségű,Állandó áramú · LED meghajtó jellemzők: Kültéri,#####PFC-Schaltkreis,Beállítható,#####Überlastschutz,#####Überspannung · Méret, hossz: 244.2 mm · Méret, magasság: 38.3 mm · Méret, szélesség: 68 mm · Szín: Alumínium · Súly: 2.800 g · Teljesítmény (max.): 478.8 W · Tápegységtípus: Kapcsolóüzemű · Védelmi osztály: I · Védelmi típus: IP65 · Üzemi feszültség: 115 V/AC,230 V/AC