Maertz PMMA-1014-010 PMMA-1014-010 3D nyomtatószál PLA matt Újrahasznosított PLA, Matt 1.75 mm 1000 g Rózsaszín 1 db
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Maertz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Maertz PMMA-1014-010 PMMA-1014-010 3D nyomtatószál #####PLA Matt #####Recyceltes PLA,#####Matt 1.75 mm 1000 g Rózsaszín 1 dbMaertz PLA Matt Recycled Pink 1,75 1000 gKörnyezetbarát és fenntartható: 98%-100%-ban újrahasznosított PLA
Termékazonosító: 1507366
Maertz PMMA-1014-010 PMMA-1014-010 3D nyomtatószál #####PLA Matt #####Recyceltes PLA,#####Matt 1.75 mm 1000 g Rózsaszín 1 db
Maertz PLA Matt Recycled Pink 1,75 1000 g
Környezetbarát és fenntartható: 98%-100%-ban újrahasznosított PLA
Egyedülálló matt felület: Professzionális és vonzó felület
Könnyű nyomtathatóság: Minden felhasználó számára megfelelő
Költséghatékony: Csökkentett anyagköltségek minőségromlás nélkül
Széleskörű kompatibilitás: A legtöbb 3D nyomtatóval használható
Környezetbarát anyagok
Egyedülálló matt kivitel
Könnyű nyomtathatóság
Költséghatékony
Csomagolás
Minden tekercs le van zárva és szilikagéllel van töltve a nedvesség elkerülése érdekében.
Tárolás
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Fűtött nyomtatóágy szükséges: Igen · Nyomtatási hőmérséklet (max.): 240 °C · Nyomtatási hőmérséklet (min.): 200 °C · Nyomtatószál anyag: #####PLA Matt · Nyomtatószál anyag tulajdonság: #####Recyceltes PLA,#####Matt · Nyomtatószál szín: Rózsaszín · Nyomtatószál átmérő: 1.75 mm · Súly: 1000 g · További műszaki adatok: Nyomtatási hőmérséklet: 200-240°C
Nyomtatóágy kompatibilitás: BuildTak®, Glass, BlueTape, PEI
Ágyhőmérséklet: 55-70°C (ragasztó ajánlott)
hűtőventilátor: 100%
Szárítási beállítások: 45-50°C (légkeveréses sütőben)
Nyomtatási sebesség: 50-300mm/s
AMS kompatibilitás: IGEN
Visszahúzási sebesség: 30 mm/s
Hotend kompatibilitás: 0,2 mm, 0,3 mm, 0,4 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1,0 mm fúvóka
Környezeti hőmérséklet: 25°C szobahőmérséklet