Egyeres vezetékek
LiH-T120 0,75qmm black, Hook-up wire, stranded, 120°C, zero halogen 65007509 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LiH-T120 0,75qmm black, Hook-up wire, stranded, 120°C, zero halogen 65007509 Kabeltronik
Termékazonosító: 846259
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
| Névleges feszültség | 300 V |
|---|---|
| Kábeltípus | LiH-T |
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.75 mm² |
| Szín | Fekete |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.75 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelés | 12Y-Hytrel® |
| Szigetelőanyag | Elasztomer |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 65007509 |
| Gyártói szám | 65007509 |
| Anyag | réz; ónozott |
| Külső Ø | 1.70 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -25 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | 24 x 0,20 mm |
| Vezeték felépítés | 24 x 0.20 mm |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 846259 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 486224 |
| Súly | 8.7 g |
| Vonalkód | 2050001707697 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.