Egyeres vezetékek
LiH-T120 0,25qmm red, Hook-up wire, stranded, 120°C, zero halogen 65002508 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LiH-T120 0,25qmm red, Hook-up wire, stranded, 120°C, zero halogen 65002508 Kabeltronik
Termékazonosító: 846246
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 455 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
455 Ft
| Névleges feszültség | 300 V |
|---|---|
| Kábeltípus | LiH-T |
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.25 mm² |
| Szín | Piros |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.25 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelés | 12Y-Hytrel® |
| Szigetelőanyag | Elasztomer |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 65002508 |
| Gyártói szám | 65002508 |
| Anyag | réz; ónozott |
| Külső Ø | 0.85 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -25 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | 32 x 0.10 mm |
| Vezeték felépítés | 32 x 0.10 mm |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 846246 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 486196 |
| Súly | 3.1 g |
| Vonalkód | 2050001707529 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.