Egyeres vezetékek
LiH-T120 0,14qmm white, Hook-up wire, stranded, 120°C, zero halogen 065001401 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LiH-T120 0,14qmm white, Hook-up wire, stranded, 120°C, zero halogen 065001401 Kabeltronik
Termékazonosító: 847136
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Névleges feszültség | 300 V |
|---|---|
| Kábeltípus | LiH-T |
| Tartalom | 100 m |
| Keresztmetszet | 1 x 0.14 mm² |
| Szín | Fehér |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.14 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelőanyag | Elasztomer |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 065001401 |
| Gyártói szám | LiH-T120 |
| Anyag | Vezető: ónozott rézhuzal |
| Külső Ø | 0.85 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -25 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | Rézfonat; ónozott |
| Vezeték felépítés | 18 x 0.10 mm |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 847136 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 323584 |
| Súly | 236 g |
| Vonalkód | 2050001647184 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.