Egyeres vezetékek
LifY 1,00 qmm red, Hook-up wire stranded, extremely flexible, PVC 160110008 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LifY 1,00 qmm red, Hook-up wire stranded, extremely flexible, PVC 160110008 Kabeltronik
Termékazonosító: 847189
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Névleges feszültség | 900 V |
|---|---|
| Kábeltípus | LiFY |
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 1 mm² |
| Szín | Piros |
| Keresztmetszet (erenként) | 1 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 160110008-1 |
| Gyártói szám | 160110008 |
| Külső Ø | 2.50 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Finomszálú rézhuzal; fényes |
| Vezeték felépítés | 512 x 0,05 mm |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 847189 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 323734 |
| Súly | 14.4 g |
| Vonalkód | 2050001648501 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.