Egyeres vezetékek
LifY 0,75 qmm black, Hook-up wire stranded, extremely flexible, PVC 160107509 Kabeltronik
Gyártó: Kabeltronik
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LifY 0,75 qmm black, Hook-up wire stranded, extremely flexible, PVC 160107509 Kabeltronik
Termékazonosító: 847183
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
| Névleges feszültség | 900 V |
|---|---|
| Kábeltípus | LiFY |
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.75 mm² |
| Szín | Fekete |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.75 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 160107509-1 |
| Gyártói szám | 160107509 |
| Külső Ø | 2.20 mm |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Finomszálú rézhuzal; fényes |
| Vezeték felépítés | 384 x 0,05 mm |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 847183 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kabeltronik |
| Cikkszám | 323726 |
| Súly | 10.9 g |
| Vonalkód | 2050001648433 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.