LED meghajtó Állandó áramú Mean Well LPC-60-1750 59.5 W 1.75 A 9 - 34 V/DC
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: Mean Well
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LPC-60-1750 Állandó áramú 9 - 34 V/DC 1.75 A Műszaki adatok: ATT.KAT.LED_DRIVER_TYPE: LED meghajtó · Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszülts...
Termékazonosító: 788162
LPC-60-1750
Állandó áramú
9 - 34 V/DC
1.75 A
Műszaki adatok:
ATT.KAT.LED_DRIVER_TYPE: LED meghajtó · Bemenetek: 1 x · Bemeneti feszültség (max.): 264 V/AC · Bemeneti feszültség (min.): 90 V/AC · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Kimenetek száma: 1 x · Kimeneti feszültség (max.): 34 V/DC · Kimeneti feszültség (min.): 9 V/DC · Kimeneti áram (max.): 1.75 A · Méret, hossz: 162 mm · Méret, magasság: 30 mm · Méret, szélesség: 42 mm · Súly: 400 g · Teljesítmény (max.): 59.5 W · Teljesítmény tartomány: 59.5 W (max) · Védelmi osztály: II · Védelmi típus: IP67 · Üzemi feszültség: 115 V/AC,230 V/AC