LED-es jelzőlámpa, Sárga 24 V/DC APEM QS63XXY24
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: APEM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LED-es jelzőlámpa, QS sorozatMűszaki adatok: Anyag: Polikarbonát · Beépítési átmérő: 6 mm · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Fényforrás típus (építőelemek): LED-es jelzőlámpa · Házszín: Sárga · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérsé...
Termékazonosító: 289970
LED-es jelzőlámpa, QS sorozat
Műszaki adatok:
Anyag: Polikarbonát · Beépítési átmérő: 6 mm · Csatlakozó: Kábel, nyílt véggel · Fényforrás típus (építőelemek): LED-es jelzőlámpa · Házszín: Sárga · Hőmérséklet (max.): +85 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · LED jellemzők: Szatinírozott blende · Max. üzemi feszültség: 26.4 V/DC · Méret, hossz: 20.34 mm · Szerelés: Bepattintós · Szín: Sárga · Típus: QS63XXY24 · Átmérő: 7.2 mm · Üzemi feszültség: 21.6 V/DC 26.4 V/DC · Üzemi feszültség (min.): 21.6 V/DC · Üzemi áram: 20 mA