LED-es jelzőlámpa, Fehér 220 V/AC APEM Q16F1BXXW220E
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: APEM
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LED-es jelzőlámpa, Q sorozatMűszaki adatok: Anyag: Sárgaréz · Anyagjellemző: Krómozott · Beépítési átmérő: 16 mm · Csatlakozó: 2,8 mm-es laposérintkezős dugó · Fényforrás típus (építőelemek): LED-es jelzőlámpa · Házszín: Fekete · L...
Termékazonosító: 289924
LED-es jelzőlámpa, Q sorozat
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz · Anyagjellemző: Krómozott · Beépítési átmérő: 16 mm · Csatlakozó: 2,8 mm-es laposérintkezős dugó · Fényforrás típus (építőelemek): LED-es jelzőlámpa · Házszín: Fekete · LED jellemzők: Fröccsenő víz ellen védett,A kapcsolótáblából kilógó profil · Méret, hossz: 45.6 mm · Szerelés: Csavaros rögzítés · Szín: Fehér · Típus: Q16F1BXXW220E · Védelmi típus: IP67 · Átmérő: 18.3 mm · Üzemi áram: 3 mA