Mikrofonok
LD Systems LDWS100MH1 Headset Ének mikrofon Átviteli mód:Vezetékes Szélvédővel
Gyártó: LD Systems
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LD Systems LDWS100MH1 Headset Ének mikrofon Átviteli mód:Vezetékes Szélvédővel
Termékazonosító: 931017
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Kivitel | Headset |
|---|---|
| Átviteli mód | Vezetékes |
| Karakterisztika | Vese |
| Jellemzők | Szélvédővel |
| Súly | 45 g |
| Csatlakozók | Mini XLR |
| Be-/Kikapcsoló | Nem |
| Frekvenciamenet | 20 - 20 000 Hz Hz |
| Impedancia | 680 Ω |
| Termék típus | Ének mikrofon |
| Termékazonosító | 931017 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LD Systems |
| Cikkszám | 1300719 |
| Súly | 46 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.