Lascar Electronics EL-USB-2+ EL-USB-2+ Multi adatgyűjtő Mérési méret Hőmérséklet, Légnedvesség -35 - 80 °C 0 - 100 % rF
Gyártó: Lascar Electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lascar Electronics EL-USB-2+ EL-USB-2+ Multi adatgyűjtő Mérési méret Hőmérséklet, Légnedvesség -35 - 80 °C 0 - 100 % rF
Termékazonosító: 886394
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 60 990 Ft/db)
60 990 Ft
| Hőmérséklet mérési tartomány | -35 <bis/> 80 °C |
|---|---|
| Memória csatornánként | 16382 |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Csatlakozók | USB |
| Mérési méret | Hőmérséklet |
| Mérési méret | Légnedvesség |
| Gyártói szám | EL-USB-2+ |
| Mérési időköz (max.) | 12 óra |
| Mérési időköz (min.) | 10 mp |
| Légnedvesség méréshatár (max.) | 100 % rF |
| Légnedvesség mérési tartomány (min.) | 0 % rF |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, max.) | 80 °C |
| Mérési tartomány (hőmérséklet, min.) | -35 °C |
| Tápellátás | 1/2 AA lítiumelem |
| Termék típus | Multi adatgyűjtő |
| Termékazonosító | 886394 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lascar Electronics |
| Cikkszám | 101932 |
| Súly | 88 g |
| Vonalkód | 4016138696714 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.