LAPP 52000880 Tömszelence PG21 Sárgaréz Sárgaréz 1 db
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 52000880 Tömszelence PG21 Sárgaréz Sárgaréz 1 dbSKINDICHT® tömszelence SH PGRendkívül robusztus és szilárd töréscsillapító tömszelence. Alkalmazások: építkezések, üzembe helyezés, motorépítés stb.Ez a szöveg gépi fordít...
Termékazonosító: 612288
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 290 Ft/db)
5 290 Ft
SKINDICHT® tömszelence SH PG
Rendkívül robusztus és szilárd töréscsillapító tömszelence. Alkalmazások: építkezések, üzembe helyezés, motorépítés stb.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz · Gyártói szín: Sárgaréz · Halogénmentes: Nem · Hőmérséklet (max.): +200 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Kulcsszélesség: 30 mm · Külső menet: PG21 · Menet hossza: 8 mm · Szorítási átmérő (max.): 23.5 mm · Szorítási átmérő (min.): 18 mm · Védelmi típus: IP20
| Szín | Sárgaréz |
|---|---|
| Külső menet | PG21 |
| Anyag | Sárgaréz |
| Szorítási átmérő (min.) | 18 mm |
| Szorítási átmérő (max.) | 23.5 mm |
| Menet hossza | 8 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +200 °C |
| Védelmi típus | IP20 |
| Kulcsszélesség | 30 mm |
| Halogénmentes | Nem |
| Tartalom | 1 db |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 52000880 |
| Gyártói szám | SKINDICHT® SH PG 21 |
| Termék típus | Tömszelence |
| Termékazonosító | 612288 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 535892 |
| Súly | 66.6 g |
| Vonalkód | 2050001216328 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.