Láncok
Lánckerék, 25 Z
Gyártó: Modelcraft
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lánckerék, 25 Z
Termékazonosító: 14431
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
| Anyag | Acél |
|---|---|
| Fogak száma | 25 |
| dK | 50.2 mm |
| dN | 25 mm |
| D1 | 8 mm |
| h | 13 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Anyag | acél |
| Fogak | 25 |
| Termék típus | Lánckerék |
| Termékazonosító | 14431 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Modelcraft |
| Cikkszám | 237149 |
| Súly | 69 g |
| Vonalkód | 4250033302428 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.