Csavaros és hüvelyes kapocslécek
Lumberg 3111 01 L Krimpelő érintkező Össz pólusszám 1 1 db
Gyártó: Lumberg
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lumberg 3111 01 L Krimpelő érintkező Össz pólusszám 1 1 db
Termékazonosító: 871455
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 30
55 Ft
| Névleges áram | 5 A |
|---|---|
| Névleges áram | 2.5 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | NaN A |
| Pólusok száma sorozatonként | 1 |
| Szín | Ezüst |
| Ház anyaga | PA |
| Gyártói szám | 3111 01 L |
| Tartalom | 1 db |
| Érintkezőanyag | CuSn6 |
| Szélesség | 2.9 mm |
| Magasság | 1.7 mm |
| Hossz | 13.1 mm |
| Hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Gyártói szám | 3111 01 L |
| Méret | (H x Sz x Ma) 13.1 x 2.9 x 1.7 mm |
| Össz pólusszám | 1 |
| Érintkező felület | Ónozott |
| Pólusszám | 1 |
| Termék típus | Krimpelő érintkező |
| Termékazonosító | 871455 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lumberg |
| Cikkszám | 732677 |
| Súly | 0.07 g |
| Vonalkód | 2050000777349 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.