Kis modul ház 85x50x29 mm
Gyártó: Strapubox
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Kis modul házABSKönnyen kezelhető doboz ABS-műanyagból, kisebb nyomtatott lapok beépítésére alkalmas.Műszaki adatok: Anyag: ABS · Gyártói szám: MODULGEH. 50X29 SCHWARZ · Ház típus: Moduláris műszerdobozok · Kivitel:...
Termékazonosító: 27424
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 590 Ft/db)
1 590 Ft
ABS
Könnyen kezelhető doboz ABS-műanyagból, kisebb nyomtatott lapok beépítésére alkalmas.
Műszaki adatok:
Anyag: ABS · Gyártói szám: MODULGEH. 50X29 SCHWARZ · Ház típus: Moduláris műszerdobozok · Kivitel: Csavaros zárású. · Méret, hossz: 85 mm · Méret, magasság: 29 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db
Szállítás tartalma:
Modul ház,Süllyesztett fejű csavarok.
| Anyag | ABS |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Kivitel | Csavaros zárású. |
| Hossz | 85 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 29 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 85 x 50 x 29 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 2028 |
| Anyag | ABS |
| Termék típus | Moduláris műszerdobozok |
| Termékazonosító | 27424 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Strapubox |
| Cikkszám | 521981 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 4016138067460 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.