Műszaki adatok: Anyag: Kerámia · Gyártói szám: TC-K47PF500V · Hőmérséklet (max.): 85 °C · Hőmérséklet (min.): -25 °C · Kapacitás (elektromos): 47 pF · Kivitel: THT · Kondenzátor típus: Kerámia kondenzátor · Névleges feszültség: 500 V · Ras...
Termékazonosító: 402013
Minimális rendelési mennyiség: 30
Min. mennyiség: 30
Kosárba rakom
Műszaki adatok:
Anyag: Kerámia · Gyártói szám: TC-K47PF500V · Hőmérséklet (max.): 85 °C · Hőmérséklet (min.): -25 °C · Kapacitás (elektromos): 47 pF · Kivitel: THT · Kondenzátor típus: Kerámia kondenzátor · Névleges feszültség: 500 V · Raszterméret: 5.08 mm · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tolerancia: 10 %