Egyeres vezetékek
LAPP 38007261-100 Kapcsolóvezeték H07V-U 1 x 1.50 mm² Zöld, Sárga 100 m
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 38007261-100 Kapcsolóvezeték H07V-U 1 x 1.50 mm² Zöld, Sárga 100 m
Termékazonosító: 604482
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
| Névleges feszültség | 750 V |
|---|---|
| Kábeltípus | H07V-U |
| Tartalom | 100 m |
| Keresztmetszet | 1 x 1.50 mm² |
| Szín | Zöld |
| Szín | Sárga |
| Keresztmetszet (erenként) | 1.50 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Jellemzők | Merev |
| Jellemzők | Harmonizált |
| Gyártói szám | 38007261-100 |
| Gyártói szám | H07V-U |
| Max. AWG | 16 |
| Külső Ø | 2.80 mm |
| Névleges feszültség U0 | 450 V |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -30 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | Egyvezetékes vezetékes vezeték |
| Vizsgálófeszültség | 2500 V |
| Engedélyek | A VDE 0281 / HD 21 szerint |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Kapcsolóvezeték |
| Termékazonosító | 604482 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 605966 |
| Súly | 2.165 kg |
| Vonalkód | 4044775237038 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.