Tartósínek, kalapsínek
Rittal SZ 4945.000 Kalapsín Lyukas, C profil Acéllemez 755 mm 6 db
Gyártó: Rittal
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Rittal SZ 4945.000 Kalapsín Lyukas, C profil Acéllemez 755 mm 6 db
Termékazonosító: 620512
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 44 990 Ft/db)
44 990 Ft
| Jellemzők | Lyukas |
|---|---|
| Jellemzők | C profil |
| Anyag | Acéllemez |
| Anyagjellemző | Cinkezett |
| Alkalmas | Szélesség: 800 mm · Mélység: 800 mm |
| Hossz | 755 mm |
| Tartalom | 6 db |
| Gyártói szám | SZ 4945.000 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kalapsín |
| Termékazonosító | 620512 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Rittal |
| Cikkszám | 1048859 |
| Súly | 3.072 kg |
| Vonalkód | 4028177114616 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.