NYÁK csatlakozók
JST Tűsor (standard) XH Pólusok száma 5 Raszterméret: 2.50 mm 800921 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Tűsor (standard) XH Pólusok száma 5 Raszterméret: 2.50 mm 800921 1 db
Termékazonosító: 872289
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 125 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
125 Ft
| Kivitel | Stift, egyenes |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | XH |
| RM | 2.50 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 5 |
| Pólusok száma | 5 |
| Tű átmérő | 0.64 mm |
| Stift forma | Szögletes |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 14.9 x 5.75 x 10.4 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 10.4 mm |
| Hossz | 14.9 mm |
| Szélesség | 5.75 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Merőlegesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | 800921 |
| Gyártói szám | B5B-XH-A (LF)(SN) |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Tűsor (standard) |
| Termékazonosító | 872289 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 741229 |
| Súly | 0.48 g |
| Vonalkód | 2050000917639 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.