NYÁK csatlakozók
JST Tűsor (standard) XA Pólusok száma 4 Raszterméret: 2.50 mm S04B-XASK-1 (LF)(SN) 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Tűsor (standard) XA Pólusok száma 4 Raszterméret: 2.50 mm S04B-XASK-1 (LF)(SN) 1 db
Termékazonosító: 872343
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 255 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
255 Ft
| Kivitel | Stift, hajlított |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | XA |
| RM | 2.50 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 4 |
| Pólusok száma | 4 |
| Tű átmérő | 0.6 mm |
| Stift forma | Kerek |
| Névleges áram | 3 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 12.5 x 12.6 x 7.6 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 7.6 mm |
| Hossz | 12.5 mm |
| Szélesség | 12.6 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Vízszintesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | S04B-XASK-1 (LF)(SN) |
| Gyártói szám | S04B-XASK-1 (LF)(SN) |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Tűsor (standard) |
| Termékazonosító | 872343 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 741407 |
| Súly | 0.69 g |
| Vonalkód | 2050001028686 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.