NYÁK csatlakozók
JST Beépíthető stift sor (standard) PH Pólusok száma 5 Raszterméret: 2 mm S5B-PH-K-S (LF)(SN) 1 db
Gyártó: JST
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
JST Beépíthető stift sor (standard) PH Pólusok száma 5 Raszterméret: 2 mm S5B-PH-K-S (LF)(SN) 1 db
Termékazonosító: 872095
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 125 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 7
125 Ft
| Kivitel | Stift, hajlított |
|---|---|
| Csatlakozó rendszer | wire-to-board |
| Sorozat | PH |
| RM | 2 mm |
| Pólusok száma sorozatonként | 5 |
| Pólusok száma | 5 |
| Tű átmérő | 0.5 mm |
| Stift forma | Szögletes |
| Névleges áram | 2 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 2 A |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 11.9 x 4.5 x 9.4 mm |
| Szín | Natúr |
| Magasság | 9.4 mm |
| Hossz | 11.9 mm |
| Szélesség | 4.5 mm |
| Ipari termék | Nem |
| Csatlakozó | Nyák |
| Dugóoldali érintkező felület | Ónozott |
| Nyákoldali érintkező felület | Ónozott |
| Dugaszolási irány | Vízszintesen a nyomtatott áramköri laphoz |
| Gyártói szám | S5B-PH-K-S (LF)(SN) |
| Gyártói szám | S5B-PH-K-S (LF)(SN) |
| Szigetelőanyag | 100% poliészter |
| Sorok száma | 1 |
| Érintkezőanyag | Foszforbronz |
| Ház anyaga | 100% poliészter |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Beépíthető stift sor (standard) |
| Termékazonosító | 872095 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | JST |
| Cikkszám | 740308 |
| Súly | 0.27 g |
| Vonalkód | 2050000918582 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.