Egyeres vezetékek
KBE 1121603 Jármű vezeték FLRY-B 1 x 6 mm² Piros méteráru
Gyártó: KBE
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
KBE 1121603 Jármű vezeték FLRY-B 1 x 6 mm² Piros méteráru
Termékazonosító: 870155
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
| Kábeltípus | FLRY-B |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 6 mm² |
| Szín | Piros |
| Keresztmetszet (erenként) | 6 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelés | PVC |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 1121603 |
| Gyártói szám | FLRY-B |
| Külső Ø | 4 mm |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Elektrolit vörösréz; Csupasz |
| Szabványok | DIN 72 551 5. és 6. rész · ISO 6722 A és B osztály |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Jármű vezeték |
| Termékazonosító | 870155 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | KBE |
| Cikkszám | 609621 |
| Súly | 60 g |
| Vonalkód | 2050001449269 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.