Egyeres vezetékek
Conrad Components 605811 Jármű vezeték FLRY-B 1 x 1.50 mm² Fekete 5 m
Gyártó: Conrad Components
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Conrad Components 605811 Jármű vezeték FLRY-B 1 x 1.50 mm² Fekete 5 m
Termékazonosító: 870070
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 890 Ft/db)
4 890 Ft
| Kábeltípus | FLRY-B |
|---|---|
| Tartalom | 5 m |
| Keresztmetszet | 1 x 1.50 mm² |
| Szín | Fekete |
| Keresztmetszet (erenként) | 1.50 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 605811 |
| Gyártói szám | FLRY-B |
| Névleges áram | 18 A |
| Külső Ø | 2.30 mm |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | 28 x 0 245 mm |
| Vezeték felépítés | 28 x 0.245 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Jármű vezeték |
| Termékazonosító | 870070 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Conrad Components |
| Cikkszám | 605811 |
| Súly | 88 g |
| Vonalkód | 4016138709537 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.