Ipari csatlakozók
Ipari csatlakozók M23 sorozat 623 - jelcsatlakozók ASTA013FR01400100C00 ASTA013FR01400100C00 Intercontec Tartalom: 1 db
Gyártó: Intercontec
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Ipari csatlakozók M23 sorozat 623 - jelcsatlakozók ASTA013FR01400100C00 ASTA013FR01400100C00 Intercontec Tartalom: 1 db
Termékazonosító: 795974
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 19 990 Ft/db)
19 990 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Védelmi típus | IP67 |
| Gyártói szám | ASTA013FR01400100C00 |
| Gyártói szám | ASTA013FR01400100C00 |
| Kivitel | jelcsatiakozóeszközök |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Mérési áram | 7 A |
| Mérési feszültség | 160 V |
| Csatlakozó keresztmetszet | Kapcsolat: 0,14 - 1,0 mm² |
| Vezeték Ø | 9.0 - 13.2 mm |
| Pólusszám | 12 |
| Csatlakozó | Krimpelés vagy forrasztás |
| Érintkezőanyag | Aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -20 - +130 °C |
| Zárás | SpeedTec<sup>®</sup>gyorskioldó |
| Ház anyaga | Fém |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 795974 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Intercontec |
| Cikkszám | 744820 |
| Súly | 87 g |
| Vonalkód | 2050001173355 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.