Hallásvédők
3M Peltor SportTac MT16H210F-478-RD Impulzus hallásvédő fültok 26 dB 1 db
Gyártó: 3M Peltor
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
3M Peltor SportTac MT16H210F-478-RD Impulzus hallásvédő fültok 26 dB 1 db
Termékazonosító: 796089
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 93 990 Ft/db)
93 990 Ft
| Súly | 318 g |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Szín | Piros |
| SNR érték | 26 dB |
| Termék típus | Impulzus hallásvédő fültok |
| Termékazonosító | 796089 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | 3M Peltor |
| Cikkszám | 893500 |
| Súly | 577 g |
| Vonalkód | 7318640044975 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.