Szigetelő ragasztószalagok
ICH Záródugók 30204 1 db
Gyártó: ICH
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ICH Záródugók 30204 1 db
Termékazonosító: 846846
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
| Gyártói szám | 30204 |
|---|---|
| Készülékhőmérséklet (max.) | 150 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Külső menet | 3/8" |
| Anyag | Sárgaréz |
| Max. üzemi nyomás | 60 bar |
| Termék típus | Záródugók |
| Termékazonosító | 846846 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | ICH |
| Cikkszám | 584703 |
| Súly | 18 g |
| Vonalkód | 2050001273161 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.