Húzás tehermentesítő ház, fekete, 50 db, WAGO 890-503
Gyártó: WAGO
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Húzás tehermentesítő ház890-50350 darabot tartalmazó ipari kiszerelésMűszaki adatok: Alkalmas csatlakozó: Wago Serie Winsta Mini 890 · Gyártói szám: 890-503 · Ipari termék: Igen · Pólusszám: 3 · Szín: Fekete · Tartalom:...
Termékazonosító: 973274
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 41 990 Ft/db)
41 990 Ft
890-503
50 darabot tartalmazó ipari kiszerelés
Műszaki adatok:
Alkalmas csatlakozó: Wago Serie Winsta Mini 890 · Gyártói szám: 890-503 · Ipari termék: Igen · Pólusszám: 3 · Szín: Fekete · Tartalom: 50 db · Tartozék típus (csatlakozó): Törésgátló
| Tartalom | 50 db |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Mélység | 46.8 mm |
| Magasság | 14 mm |
| Szélesség | 17.9 mm |
| Ipari termék | Igen |
| Alkalmas | Wago Serie Winsta Mini 890 |
| Gyártói szám | 890-503 |
| Gyártói szám | 890-503 |
| Pólusszám | 3 |
| Termék típus | Törésgátló |
| Termékazonosító | 973274 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | WAGO |
| Cikkszám | 652014 |
| Súly | 280 g |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>Hálózati csatlakozó>Tartozék a hálózati dugaszolóhoz |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.