Egyeres vezetékek
LAPP 4160502 Huzal Multi-Standard SC 2.1 1 x 2.50 mm² Kék 100 m
Gyártó: LappKabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 4160502 Huzal Multi-Standard SC 2.1 1 x 2.50 mm² Kék 100 m
Termékazonosító: 601940
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 43 990 Ft/db)
43 990 Ft
| Névleges feszültség | 750 V |
|---|---|
| Kábeltípus | Multi-Standard SC 2.1 |
| Tartalom | 100 m |
| Keresztmetszet | 1 x 2.50 mm² |
| Szín | Kék |
| Keresztmetszet (erenként) | 2.50 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Lángálló |
| Jellemzők | Olajálló |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 4160502 |
| Gyártói szám | H07V-K |
| Max. AWG | 14 |
| Külső Ø | 3.70 mm |
| Névleges feszültség U0 | 450 V |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | Finom sodratú VDE 0295 szerint; 5. osztály/ IEC 60228 Cl.5; ónozott |
| Vizsgálófeszültség | 3500 V |
| Engedélyek | VDE 0282 9. rész szerint, /HD 22.9 S1 |
| RoHS konform | Igen |
| Szabványok | UL (MTW) CSA-HAR |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 601940 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LappKabel |
| Cikkszám | 601509 |
| Súly | 3.26 kg |
| Vonalkód | 4044773381825 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.