Egyeres vezetékek
Kash Huzal LiY-Z 2 x 1.50 mm² Fekete méteráru
Gyártó: Kash
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kash Huzal LiY-Z 2 x 1.50 mm² Fekete méteráru
Termékazonosító: 849524
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| Kábeltípus | LiY-Z |
|---|---|
| Erek száma | 2 x |
| Keresztmetszet (erenként) | 1.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 1.50 mm² |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Jellemzők | Lángálló |
| Szélesség | 6 mm |
| Magasság | 2.8 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | méteráru |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Vizsgálófeszültség | 2000 V |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | Elektrolitikus réz; fényes |
| Vezeték felépítés | Elektrolytkupfer, blank 30 Drähte Ø 0,25 mm nach EN 60228 (VDE 0295) Klasse 5 |
| RoHS konform | Igen |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -5 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -40 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +80 °C |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 849524 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Kash |
| Cikkszám | 1231498 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 2050002423480 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.