Egyeres vezetékek
BKL Electronic 1501072 Huzal LiH 1 x 0.34 mm² Piros méteráru
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 1501072 Huzal LiH 1 x 0.34 mm² Piros méteráru
Termékazonosító: 848694
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
865 Ft
| Kábeltípus | LiH |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.34 mm² |
| Szín | Piros |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.34 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelés | TPE-06-elszigetelt |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 1501072 |
| Gyártói szám | 1501072 |
| Anyag | Létra: konzerv |
| Max. AWG | 22 |
| Külső Ø | 1.50 mm |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Ónozott |
| Vezeték felépítés | 7 x 0.25 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Szabványok | A VDE 0207 23. rész szerinti HJ |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 848694 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 1082850 |
| Súly | 4.4 g |
| Vonalkód | 4011376701862 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.