Egyeres vezetékek
BKL Electronic 1501078 Huzal LiH 1 x 0.09 mm² Fekete méteráru
Gyártó: BKL Electronic
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
BKL Electronic 1501078 Huzal LiH 1 x 0.09 mm² Fekete méteráru
Termékazonosító: 848693
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 395 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
395 Ft
| Kábeltípus | LiH |
|---|---|
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 0.09 mm² |
| Szín | Fekete |
| Keresztmetszet (erenként) | 0.09 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelés | TPE-06-elszigetelt |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Gyártói szám | 1501078 |
| Gyártói szám | 1501078 |
| Anyag | Létra: konzerv |
| Max. AWG | 28 |
| Külső Ø | 1.10 mm |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Ónozott |
| Vezeték felépítés | 7 x 0.127 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Szabványok | A VDE 0207 23. rész szerinti HJ |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 848693 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | BKL Electronic |
| Cikkszám | 1082849 |
| Súly | 1.5 g |
| Vonalkód | 4011376701855 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.