Egyeres vezetékek
LAPP 4520005-50 Huzal H07V-K 1 x 10 mm² Zöld, Sárga 50 m
Gyártó: LAPP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LAPP 4520005-50 Huzal H07V-K 1 x 10 mm² Zöld, Sárga 50 m
Termékazonosító: 793525
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 49 990 Ft/db)
49 990 Ft
| Névleges feszültség | 750 V |
|---|---|
| Kábeltípus | H07V-K |
| Tartalom | 50 m |
| Keresztmetszet | 1 x 10 mm² |
| Szín | Zöld |
| Szín | Sárga |
| Keresztmetszet (erenként) | 10 mm² |
| Halogénmentes | Nem |
| Szigetelés | PVC YI 1 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Jellemzők | Lángálló |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Jellemzők | Harmonizált |
| Gyártói szám | 4520005-50 |
| Gyártói szám | H07V-K 1X10 GNYE |
| Külső Ø | 6.80 mm |
| Névleges feszültség U0 | 450 V |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -30 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -30 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Igen |
| Vezeték felépítés | Finomerezetű |
| Vezeték felépítés | 27 x 0.254 mm² |
| Vizsgálófeszültség | 2500 V |
| Engedélyek | VDE 0298 4. rész szerint |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Nem |
| Termék típus | Huzal |
| Termékazonosító | 793525 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LAPP |
| Cikkszám | 1022606 |
| Súly | 5.43 kg |
| Vonalkód | 4044774701509 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.