Tonar banana HiFi hangszedő rendszer Körkörös
Gyártó: Tonar
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tonar banana HiFi hangszedő rendszer Körkörös
Termékazonosító: 775603
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 48 990 Ft/db)
48 990 Ft
| Frekvenciamenet | 20 - 20 000 Hz |
|---|---|
| Kimeneti feszültség | 5 mV |
| Ültetési erő | 4 g |
| Szín | Sárga |
| Tű csiszolás | Körkörös |
| Súly | 16 g |
| Termék típus | HiFi hangszedő rendszer |
| Termékazonosító | 775603 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Tonar |
| Cikkszám | 340715 |
| Súly | 81.3 g |
| Vonalkód | 4016138046939 |
| Kategória | Iroda, számítástechnika és multimédia>Multimédia>Hang- és fénytechnika>DJ-, CD-, Mp3 lejátszók>Lemezjátszó tartozékok>DJ lemezjátszó Concorde hangszedő tű, pick up |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.