HF fojtótekercs, axiális 6,8 µH 1,45 Ω 0,25 A TRU COMPONENTS TC-MICC-6R8K-02203
0 / 50 értékelés alapján
(0 értékelés alapján)
Gyártó: TRU COMPONENTS
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Fix induktivitások, miniatűr, MICC sorozatMűszaki adatok: Anyag: Vas · Ellenállásérték: 1.45 Ω · Gyártói szám: TC-MICC-6R8K-02203 · Induktivitás (N): 6.8 µH · Induktivitás típus: HF fojtó · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, ho...
Termékazonosító: 406323
Minimális rendelési mennyiség: 15
Min. mennyiség: 15
Kosárba rakom
Fix induktivitások, miniatűr, MICC sorozat
Műszaki adatok:
Anyag: Vas · Ellenállásérték: 1.45 Ω · Gyártói szám: TC-MICC-6R8K-02203 · Induktivitás (N): 6.8 µH · Induktivitás típus: HF fojtó · Kivitel: Axiális kivezetéssel · Méret, hossz: 63 mm · Mérési gyakoriság: 7.96 MHz · Névleges áram: 0.25 A · Rezonancia frekvencia: 70 MHz · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tolerancia: 10 % · További műszaki adatok: Kivezetés: axiális · fQ (MHz-nél): 7.96 MHz · Átmérő: 3.3 mm