Helukabel 51373 Nagy hőmérsékletet tűrő ér HELUTHERM 145 1 x 6 mm² Narancs méteráru
Gyártó: Helukabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Egysarkú HELUTHERM® 145Műszaki adatok: Csomagolva: Nem · Erek száma (1. rész): 1 x · Gyártói szín: Narancs · Halogénmentes: Igen · Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.): +145 °C · Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.): -5...
Termékazonosító: 973685
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Műszaki adatok: Csomagolva: Nem · Erek száma (1. rész): 1 x · Gyártói szín: Narancs · Halogénmentes: Igen · Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.): +145 °C · Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.): -55 °C · Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.): +120 °C · Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.): -35 °C · Keresztmetszet (erenként): 6 mm² · Kábeltípus: HELUTHERM 145 · Külső átmérő: 5 mm · Max. szállítási mennyiség a darabban: 100 m · Méteráru: Igen · Névleges feszültség: 750 V · Névleges feszültség U0: 450 V · Szigetelőanyag: Poliolefin · Vezeték felépítés: Konzervált rézszál, a DIN VDE 0295 szerint · Vezeték jellemzők: Hőálló, Olajálló, UV álló, Hajlékony, Halogénmentes, Ózonálló · Vizsgálófeszültség: 3500 V
| Névleges feszültség | 750 V |
|---|---|
| Kábeltípus | HELUTHERM 145 |
| Tartalom | méteráru |
| Keresztmetszet | 1 x 6 mm² |
| Szín | Narancs |
| Keresztmetszet (erenként) | 6 mm² |
| Halogénmentes | Igen |
| Szigetelőanyag | Poliolefin |
| Jellemzők | Hőálló |
| Jellemzők | Olajálló |
| Jellemzők | UV álló |
| Jellemzők | Hajlékony |
| Jellemzők | Halogénmentes |
| Jellemzők | Ózonálló |
| Gyártói szám | 51373 |
| Gyártói szám | HELUTHERM® 145 |
| Külső Ø | 5 mm |
| Névleges feszültség U0 | 450 V |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (max.) | +145 °C |
| Hőmérséklet tartomány, fixen fektetve (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet tartomány, mozgatva (min.) | -35 °C |
| Erek száma | 1 x |
| Csomagolva | Nem |
| Vezeték felépítés | Konzervált rézszál, a DIN VDE 0295 szerint |
| Vizsgálófeszültség | 3500 V |
| RoHS konform | Igen |
| Méteráru | Igen |
| Termék típus | Nagy hőmérsékletet tűrő ér |
| Termékazonosító | 973685 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Helukabel |
| Cikkszám | 1524957 |
| Súly | 75 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.