Fémfúrók
Heller 17800 6 HSS Fém spirálfúró 4.5 mm Teljes hossz 80 mm Hengertekercselt DIN 338 Hengeres befogószár 2 db
Gyártó: Heller
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Heller 17800 6 HSS Fém spirálfúró 4.5 mm Teljes hossz 80 mm Hengertekercselt DIN 338 Hengeres befogószár 2 db
Termékazonosító: 790728
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
| DIN szabvány | DIN 338 |
|---|---|
| Furatátmérő | 4.5 mm |
| Anyag | HSS |
| Anyagjellemző | Hengertekercselt |
| Anyag alkalmasság | Fém |
| Anyag alkalmasság | Színesfém |
| Anyag alkalmasság | Műanyag |
| Tartó | Hengeres befogószár |
| Szár átmérő | 4.5 mm |
| Munkahossz | 47 mm |
| Teljes hossz | 80 mm |
| Súly | 14.3 g |
| Tartalom | 2 db |
| Átmérő | 4.5 mm |
| Hossz | 80 mm |
| Termék típus | Fém spirálfúró |
| Termékazonosító | 790728 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Heller |
| Cikkszám | 802203 |
| Súly | 15.5 g |
| Vonalkód | 4010159178006 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.