Tolómérők
HELIOS PREISSER DIGI-MET 1326932 Digitális tolómérő 150 mm IP67
Gyártó: HELIOS PREISSER
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HELIOS PREISSER DIGI-MET 1326932 Digitális tolómérő 150 mm IP67
Termékazonosító: 885792
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 210 990 Ft/db)
210 990 Ft
| Mérési tartomány (max.) | 150 mm |
|---|---|
| Leolvasás | 0.01 mm |
| Keresztmetszet | 16 x 3 mm |
| Csőrhossz | 40 mm |
| Védelmi típus | IP67 |
| Tápellátás | 3 V-os lítium elem, CR 2032 |
| Anyag | Acél |
| Anyagjellemző | Rozsdamentes |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Gyártói szám | DIGI-MET |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Kivitel | Digitális |
| Leolvasás | 0,01 mm |
| Mérési tartomány | 150 mm |
| Termék típus | Digitális tolómérő |
| Termékazonosító | 885792 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | HELIOS PREISSER |
| Cikkszám | 1198892 |
| Súly | 715 g |
| Vonalkód | 4029713013783 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.