Kash LS/CCA Hangszóró kábel 2 x 1.50 mm² Átlátszó méteráru
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hangszórókábel, CCA Szín Átlátszó Keresztmetszet 2 x 1,5 mm² Külső Ø 6 x 2,9 mm CCA jelölés: két fémből álló egy- és többerű vezeték/kábel vörösrézzel bo...
Termékazonosító: 175867
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
Szín Átlátszó
Keresztmetszet 2 x 1,5 mm²
Külső Ø 6 x 2,9 mm
CCA jelölés: két fémből álló egy- és többerű vezeték/kábel vörösrézzel borított alumínium maggal, nagyfrekvenciás alkalmazási területekre.
A specifikáció magyarázata:
Az úgynevezett skin effektus, vagy felületi vezetés egy fizikai jelenség, amelyet a magasabb frekvenciájú váltóáramok okoznak. A növekvő frekvencia hatására a vezeték belsejében lévő áramsűrűség kisebb, mint a külső felületen.
Műszaki adatok:
Csomagolva: Nem · Erek száma: 2 x · Gyártói szám: LS/CCA · Halogénmentes: Nem · Keresztmetszet: 2 x 1.5 mm² · Keresztmetszet (erenként): 1.5 mm² · Kábel típus: Hangszóró kábel · Méret, magasság: 2.9 mm · Méret, szélesség: 6 mm · Méteráru: Igen · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Átlátszó · Tartalom: méteráru · Vezeték felépítés: 30 x 0.25 mm · Vezeték különlegességek: CCA vezeték,Ikervezeték · Árnyékolt: Nem
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 1.50 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 1.50 mm² |
| Jellemzők | CCA vezeték |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Szélesség | 6 mm |
| Magasság | 2.9 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | méteráru |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 23306A |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | 30 x 0.25 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | LS/CCA |
| Külső Ø | 6 x 2,9 mm |
| Kábeltípus | LS/CCA |
| Keresztmetszet | 2 x 1,5 mm² |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 175867 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 607806 |
| Súly | 20.7 g |
| Vonalkód | 2050001539649 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.