Hangszórókábel, CCA 2 x 0,75 mm² átlátszó, méteráru, AIV
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Hangszórókábel, CCA Szín Átlátszó Keresztmetszet 2 x 0,75 mm² Külső Ø 4,7 x 2,4 mm CCA jelölés: két fémből álló egy- és többerű vezeték/kábel vörösrézzel...
Termékazonosító: 175863
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 475 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 3
475 Ft
Szín Átlátszó
Keresztmetszet 2 x 0,75 mm²
Külső Ø 4,7 x 2,4 mm
CCA jelölés: két fémből álló egy- és többerű vezeték/kábel vörösrézzel borított alumínium maggal, nagyfrekvenciás alkalmazási területekre.
A specifikáció magyarázata:
Az úgynevezett skin effektus, vagy felületi vezetés egy fizikai jelenség, amelyet a magasabb frekvenciájú váltóáramok okoznak. A növekvő frekvencia hatására a vezeték belsejében lévő áramsűrűség kisebb, mint a külső felületen.
Műszaki adatok:
Csomagolva: Nem · Erek száma: 2 x · Gyártói szám: LS/CCA · Halogénmentes: Nem · Keresztmetszet: 2 x 0.75 mm² · Keresztmetszet (erenként): 0.75 mm² · Kábel típus: Hangszóró kábel · Méret, magasság: 2.4 mm · Méret, szélesség: 4.7 mm · Méteráru: Igen · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Átlátszó · Tartalom: méteráru · Vezeték felépítés: 24 x 0.20 mm · Vezeték jellemzők: CCA vezeték,Ikervezeték · Árnyékolt: Nem
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 0.75 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 0.75 mm² |
| Jellemzők | CCA vezeték |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Szélesség | 4.7 mm |
| Magasság | 2.4 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Tartalom | méteráru |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 23305A |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | 24 x 0.20 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | LS/CCA |
| Külső Ø | 4,7 x 2,4 mm |
| Kábeltípus | LS/CCA |
| Keresztmetszet | 2 x 0,75 mm² |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 175863 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 607762 |
| Súly | 13 g |
| Vonalkód | 2050001539632 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.