Hangszórókábel 2 x 0,75 mm² fekete, piros, méteráru, Helukabel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
HangszórókábelA gyártáskor alkalmazott anyagok szilikon- és kadmium mentesek és nem tartalmaznak fényezést sértő anyagokat.Műszaki adatok: Csomagolva: Nem · Erek száma: 2 x · Gyártói szám: 40024 · Halogénmentes: Nem · Keres...
Termékazonosító: 175778
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 725 Ft/db)
725 Ft
A gyártáskor alkalmazott anyagok szilikon- és kadmium mentesek és nem tartalmaznak fényezést sértő anyagokat.
Műszaki adatok:
Csomagolva: Nem · Erek száma: 2 x · Gyártói szám: 40024 · Halogénmentes: Nem · Keresztmetszet: 2 x 0.75 mm² · Keresztmetszet (erenként): 0.75 mm² · Kábel típus: Hangszóró kábel · Méret, magasság: 2.2 mm · Méret, szélesség: 4.9 mm · Méteráru: Igen · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Fekete,Piros · Tartalom: méteráru · Vezeték felépítés: 24 x 0.20 mm · Vezeték jellemzők: Ikervezeték · Árnyékolt: Nem
| Erek száma | 2 x |
|---|---|
| Keresztmetszet (erenként) | 0.75 mm² |
| Keresztmetszet | 2 x 0.75 mm² |
| Jellemzők | Ikervezeték |
| Szélesség | 4.9 mm |
| Magasság | 2.2 mm |
| Szín | Fekete |
| Szín | Piros |
| Tartalom | méteráru |
| Csomagolva | Nem |
| Méteráru | Igen |
| Halogénmentes | Nem |
| Árnyékolt | Nem |
| Gyártói szám | 40024 |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Vezeték felépítés | 24 x 0.20 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 40024 |
| Szigetelés | PVC |
| Külső Ø | 2,2 x 4,9 mm |
| Kábeltípus | Hangszórókábel |
| Keresztmetszet | 2 x 0,75 mm² |
| Termék típus | Hangszóró kábel |
| Termékazonosító | 175778 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 558430 |
| Súly | 21 g |
| Vonalkód | 2050001734747 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.