Fali hangfal tartó, 1 pár, fekete, Speaka Professional
Gyártó: SpeaKa Professional
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Fali hangfal tartó, 1 pár, fekete, dönthető és forgatható, Speaka ProfessionalHangfal fali tartó, 1 pár, Speaka ProfessionalHangfalak feltűnés mentes elhelyezése a falonBeállítható dőlésszög: ±20°+/- 70°-ban forgathatóTeh...
Termékazonosító: 286151
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 690 Ft/db)
2 690 Ft
Hangfal fali tartó, 1 pár, Speaka Professional
Hangfalak feltűnés mentes elhelyezése a falon
Beállítható dőlésszög: ±20°
+/- 70°-ban forgatható
Teherbírás (max.) 3,5 kg hangfalanként
Helytakarékos a tökéletes hangzás érdekében
Ezekkel a feltűnésmentes hangfal tartókkal minden nappali moziteremmé alakítható. Helyezze el az 5.1 surround rendszer hangfalait feltűnésmentesen, de hatásosan a falra. A fali tartó dönthető és forgatható és így ideális hangzást garantál. Alkalmas lakóházban, vendégfogadóba, osztály- és konferenciatermekbe és más területekre.
Biztonságos falra szerelés
A stabil fali tartók biztonságos fali szerelést garantálnak. Max. 3,5 kg súlyú hangfal rögzíthető.
A dőlésszög szerszám nélkül állítható
A praktikus recézett csavar megtakarítja a csavarhúzó fáradalmas és szinte lehetetlen alkalmazását a dőlésszög utánállításához.
Csekély távolság a faltól
A mindössze 6,4 cm-es faltól való távolság ellenére megmarad a döntési és forgatási lehetőség.
Minden rendelkezésre áll - problémamentes szerelés.
Átfogó szerelési anyaggal szállítjuk, így biztos lehet benne, hogy a hangfal tartót bármilyen falra rögzítheti anélkül, hogy további tartozékot kellene vásárolnia.
Jellemzők:
Dőlésszög: +/- 20°
Forgatási tartomány: +/- 70°
Műszaki adatok:
Döntési tartomány (felfelé): +20 ° · Döntési tartomány (lefelé): +20 ° · Forgatható (igen/nem): Nem · Forgatási tartomány (balra): 70 ° · Forgatási tartomány (jobbra): 70 ° · Gyártói szín: Fekete · Max. faltól való távolság: 6.4 cm · Min. faltól való távolság: 6.4 cm · Méret, magasság: 87 mm · Méret, mélység: 64 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Súly: 0.25 kg · Tartó kivitel: Dönthető + forgatható · Tartóerő (max.): 3.50 kg
Szállítás tartalma:
2 db hangfal tartó,4 db M4x25 facsavar,4 db M5x12 csavar,4 db műanyag tipli,Szerelési útmutató.
| Tartó típus | Dönthető + forgatható |
|---|---|
| Forgatható | Nem |
| Döntési tartomány (felfelé) | +20 ° |
| Döntési tartomány (lefelé) | +20 ° |
| Forgatási tartomány (balra) | 70 ° |
| Forgatási tartomány (jobbra) | 70 ° |
| Min. faltól való távolság | 6.4 cm |
| Max. faltól való távolság | 6.4 cm |
| Tartóerő (max.) | 3.50 kg |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 87 mm |
| Mélység | 64 mm |
| Súly | 0.25 kg |
| Tartalom | 1 pár |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 50 x 87 x 64 mm |
| Termék típus | Hangfal fali tartó |
| Termékazonosító | 286151 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SpeaKa Professional |
| Cikkszám | 1342486 |
| Súly | 284 g |
| Vonalkód | 4016138978209 |
7 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Minden rendben ment.
tgolyo –
minden szuper
arcsibal –
rendben volt minden
BnagyB123 –
Megbízható eladó! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
nevernamed –
Gyors, pontos szállítás, kifogástalan minőségű termék.
AMG667 –