Hálózati kártyák
D-Link DUB-E100 Hálózati adapter 100 MBit/s USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s)
Gyártó: D-Link
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
D-Link DUB-E100 Hálózati adapter 100 MBit/s USB 2.0, LAN (10/100 MBit/s)
Termékazonosító: 786625
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 6 090 Ft/db)
6 090 Ft
| Csatlakozók | USB 2.0 |
|---|---|
| Csatlakozók | LAN (10/100 MBit/s) |
| LAN (10/100) | 1 x |
| Átviteli ráta | 100 MBit/s |
| Magasság | 28 mm |
| Hossz | 81 mm |
| Szélesség | 52 mm |
| 10/100 Mbit/s portok | 1 |
| Külső USB csatlakozók | 1 |
| USB 2.0-k száma | 1 x |
| Súly | 100 g |
| Termék típus | Hálózati adapter |
| Termékazonosító | 786625 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | D-Link |
| Cikkszám | 689214 |
| Súly | 138 g |
| Vonalkód | 790069245954 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.