Hailo Öko uno plus M 0619-260 Szemeteskuka 17 l Acéllemez (Sz x Ma x Mé) 320 x 430 x 340 mm Fekete Lábpedál mechanika N/A 1 db
Gyártó: Hailo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Öko uno plus M pedál hulladékgyűjtőJellemzők: Csillapított fedéllel bezáró mechanizmus (lágy zárás) · Ergonómiailag széles lábpedál, fekete · Belső pedál mechanizmus · Műanyag fedél, fekete · Téglalap alakú ház rozsdamentes acélból vag...
Termékazonosító: 976441
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
Jellemzők: Csillapított fedéllel bezáró mechanizmus (lágy zárás) · Ergonómiailag széles lábpedál, fekete · Belső pedál mechanizmus · Műanyag fedél, fekete · Téglalap alakú ház rozsdamentes acélból vagy korrózióálló bevont acéllemezből.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Anyag: Acéllemez · Gyártói szín: Fekete · Hulladéktartály jellemzők: Lábpedál mechanika · Kapacitás: 17 l · Méret, magasság: 430 mm · Méret, mélység: 340 mm · Méret, szélesség: 320 mm · Súly: 3.4 kg
| Kapacitás | 17 l |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Súly | 3.4 kg |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 320 x 430 x 340 mm |
| Mélység | 340 mm |
| Magasság | 430 mm |
| Szélesség | 320 mm |
| Anyag | Acéllemez |
| Jellemzők | Lábpedál mechanika |
| Termék típus | Szemeteskuka |
| Termékazonosító | 976441 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Hailo |
| Cikkszám | 1925851 |
| Súly | 3.896 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.