Gyertya LED Thomsen Gyertya LED Sárga Ház típus 5 mm
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Thomsen CandleLED LED kivezetéssel Sárga Kerek 5 mm 2180 mcd,6500 mcd 50 ° 20 mA 3.3 V Gyertya LED Ez a világító dióda 2 különböző fényerejű, beépített LED-chippel rendelkezik, amelyek a hagyományos gyertya lobogását utánozzák. Felha...
Termékazonosító: 158788
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 365 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
365 Ft
Gyertya LED
Ez a világító dióda 2 különböző fényerejű, beépített LED-chippel rendelkezik, amelyek a hagyományos gyertya lobogását utánozzák. Felhasználási területek: karácsonyfa világítás, dekorációs megvilágítás, gyertya imitálás, jászol megvilágítás, modellezés, modellépítés, sírkőmegvilágítás, stb.
Műszaki adatok:
Fényerő Iv: 2180 mcd,6500 mcd · Gyártói szín: Sárga · Hullámhossz: 590 nm · Ház típus (LED-ek): 5 mm · Kivitel (LED-ek): Átlátszó,Színezetlen · Kivitel (ellenállás/kondenzátor): Radiális kivezetéssel · LED jellemzők: Villogó · Lencse alak: Kerek · Nyitó irányú feszültség U(F): 3.3 V · Nyitó irányú áram I(F): 20 mA · Sugárzási szög: 50 ° · Típus: Gyertya LED · Villanófrekvencia: -
Figyelem:
Egy hagyományos világítódiódának mindig rendelkeznie kell egy előtétellenállással vagy egy állandó áramforrással, amely lekorlátozza a bemenő áramot (IF) a maximális értékre. Az ilyen félvezetőket nem szabad egyszerűen az áramforráshoz csatlakoztatni, mert ez elkerülhetetlenül a károsodásukat vagy tönkremenetelüket okozza! Az áteresztő feszültség (UF) szabályozza az alkatrészen a feszültségesést a tipikus előtétárammal történő üzemeltetés esetén.
| Típus | Gyertya LED |
|---|---|
| Szín | Sárga |
| Nyitó irányú feszültség U(F) | 3.3 V |
| Nyitó irányú áram I(F) | 20 mA |
| Ház | 5 mm |
| Kivitel | Radiális kivezetéssel |
| Fényerő Iv | 2180 mcd |
| Fényerő Iv | 6500 mcd |
| Hullámhossz | 590 nm |
| Sugárzási szög | 50 ° |
| Kivitel | Átlátszó |
| Kivitel | Színezetlen |
| Jellemzők | Villogó |
| Lencse alak | Kerek |
| Villanófrekvencia | - |
| RoHS konform | Igen |
| Tartalom | 1 db |
| Kivitel | lobogó |
| Hullámhossz | <br> <typ/> 590 nm |
| I<sub>F</sub> | 20 mA |
| Nyitófeszültség U <sub>F</sub> (mV) | 3.3 V |
| Ház típus | 5 mm |
| Termék típus | LED kivezetéssel |
| Termékazonosító | 158788 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 181525 |
| Súly | 0.29 g |
| Vonalkód | 2050000820618 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.