Hangfaldoboz tartozékok
Hangfal gumiláb Ø 38 x 20 mm, Adam Hall 4909
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hangfal gumiláb Ø 38 x 20 mm, Adam Hall 4909
Termékazonosító: 17925
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 415 Ft/db)
415 Ft
Hangfal gumiláb Ø 38 x 20 mm, Adam Hall 4909
Műszaki adatok:Gyártói szín: Fekete · Méret, magasság: 20 mm · Átmérő: 38 mm
| Átmérő | 38 mm |
|---|---|
| Magasság | 20 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 38 mm x 20 mm |
| Szín | Fekete |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Gumi láb |
| Termékazonosító | 17925 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 318736 |
| Súly | 29 g |
| Vonalkód | 4049521010484 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.