Levegő hőmérséklet és páratartalom mérő műszer, higrométer
Greisinger GHTU-1K-MP Légnedvesség mérő átalakító 0 % rF 100 % rF
Gyártó: Greisinger
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Greisinger GHTU-1K-MP Légnedvesség mérő átalakító 0 % rF 100 % rF
Termékazonosító: 918066
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 165 990 Ft/db)
165 990 Ft
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
|---|---|
| Mérési pontosság, nedvesség | 2.5 % rF |
| Alappontosság | 0.2 °C |
| Légnedvesség méréshatár (max.) | 100 % rF |
| Légnedvesség mérési tartomány (min.) | 0 % rF |
| Tápellátás | 12 - 30 V/DC |
| Hőmérséklet (max.) | +120 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | Légnedvesség mérő átalakító |
| Termékazonosító | 918066 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Greisinger |
| Cikkszám | 650860 |
| Súly | 363 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.