Görgős szállító lap, műanyag, kék, 106x75x38 mm
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Görgős szállító lap, kék műanyagból, 106 x 75 x 38 mmTeherbírás: 150 kg Jellemzők: Anyag: műanyag · Szín: kék · Méretek: 106x75x38 mm · 8 db TPE görgő · Görgő átmérő: 27 mm · Kerékszélesség: 12 mm · Teherbírás: 150 kg.<...
Termékazonosító: 106288
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 690 Ft/db)
1 690 Ft
Teherbírás: 150 kg
Jellemzők:
Anyag: műanyag · Szín: kék · Méretek: 106x75x38 mm · 8 db TPE görgő · Görgő átmérő: 27 mm · Kerékszélesség: 12 mm · Teherbírás: 150 kg.
Műszaki adatok:
Abroncs: Tömör gumi · Anyag: Műanyag · Méret, magasság: 38 mm · Rakodófelület hossza: 106 mm · Rakodófelület szélessége: 75 mm · Szállítóeszköz típus: Roller · Szín: Kék,Fekete · Terhelés (max.): 150 kg
| Szín | Kék |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Magasság | 38 mm |
| Anyag | Műanyag |
| Abroncs | Tömör gumi |
| Anyag | Műanyag |
| Rakodófelület hossza | 106 mm |
| Rakodófelület szélessége | 75 mm |
| Terhelés (max.) | 150 kg |
| Kerék méret | 27 x 12 mm |
| Termék típus | Roller |
| Termékazonosító | 106288 |
| Garancia | 2 év |
| Cikkszám | 485189 |
| Súly | 116 g |
| Vonalkód | 4001645144100 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.