Gedore R28201165 R28201165 Csupaszoló fogó 0.2 - 6 mm²
Gyártó: Gedore
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Termékazonosító: 1626302
Automatikus huzalcsupaszító minden szokásos hajlékony és tömör vezetékhez 0,2-6,0 mm² között
Sima futású mechanika
Egyszerű, ötletes kezelés
Automatikus huzalcsupaszító minden szokásos hajlékony és tömör vezetékhez 0,2-6,0 mm²-ig. Sima futású mechanika. Egyszerű, ötletes kezelés Integrált, könnyen hozzáférhető oldalvágók 2 mm Ø-ig. Precíz munkavégzés az optikai hosszmérésnek köszönhetően (5-12 mm). Alacsony súly a fáradtságmentes munkához. Cserélhető pengék Kellemes kezelhetőség az ergonomikus fogantyúgeometriának köszönhetően. Üvegszál erősítésű poliamidból és kiváló minőségű Solingen késacélból készült
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők: Integrált, könnyen hozzáférhető oldalvágók 2 mm Ø-ig
Precíz munkavégzés az optikai hosszmérésnek köszönhetően (5-12 mm)
Kis súly a fáradtságmentes munkához
Cserélhető pengék
Kellemes kezelhetőség az ergonomikus fogantyúgeometriának köszönhetően
Üvegszál erősítésű poliamidból és kiváló minőségű Solingen késacélból készült
Műszaki adatok: Munkatartomány keresztmetszet (max.): 6 mm² · Munkaterület keresztmetszet (min.): 0.2 mm² · Méret, hossz: 165 mm · Súly: 0.107 kg